Brněnští cadeti vyhráli pohárový závod na Nechranicích

O víkendu ve dnech 7. – 8. 6. 2008 se jachtaři z Lodních Sportů Brno účastnili pohárového závodu na Nechranické nádrži na lodních třídách Cadet, Fireball a 420. V sobotu dopoledne se potýkali se slabým větrem. Za bouřkového odpoledního počasí naštěstí odjeli 3 rozjížďky, díky kterým se závod započítává do pohárových soutěží. V neděli se již pro slabý vítr nezávodilo.

Nejlepší výsledky slavíme v lodní třídě Cadet, kde zvítězila brněnská posádka Šimon Seidl – David Hakl v absolutním pořadí. Pořadí žáků do 14 let opět vyhráli brňáci Beata Alexová – Pavel Matoušek.

V lodní třídě 420 skončila jediná posádka z Lodních sportů – Ilona Mayerbergová s Markétou Kupskou – rovněž na bedně. Obsadili 3. místo v absolutním pořadí.

V lodní třídě Fireball barvy LS hájil Radim Vašík s bezklubovým Honzou Buchtou, kteří skončili na celkovém 13. místě a dále Martin Vašík s Ludmilou Novákovou, kteří skončili v konečném účtování na místě 18.