Cadet – jarní soustředění 2006 v Polsku

Letos poprvé se naše družstvo Cadetů chystá na jarní přípravu sezóny do zahraničí. Přijali jsme pozvání polských přátel na velké jarní soustředění do Rybnika ve dnech 3. – 6. dubna 2006, na které bezprostředně navazuje první závod série Středoevropského poháru 2006 ve dnech 7. – 9. 4. 2006.

Na soustředění se kromě jachtařů z našeho klubu chytají rovněž české posádky z YC Neratovice, Českého Yacht Klubu, YC Brno i Jachtingu Toušeň. Trénink ve spolupráci s polskými trenéry povede Zdeněk Parůžek (družstvo A) a Roman Vašík (družtvo B).

Zvláštní, že se v době, kdy máme ještě zamrzlou přehradu, chystáme na sever. Přehrada u polského města Rybnik je však známou raritou, slouží jako chladící nádrž k elektrárně a její teplota se podle našich informací již dnes pohybuje v rozmezí 12 – 18 °C. Místní klub Osrodek Sportow Wodnych i Rekreacji Elektrowni Rybnik nám poskytne skvělé zázemí kvalitou podobné našemu areálu, rozlohou však mnohem větší.

Na akci se chystá 6 našich posádek ve složení:
Seidl – Kupský
Havetta – Janča
Ráčková K. – Matoušek
Huk – Claus
Kupská – Ráčková L.
Vodáček – Marek

Přejme si dobrý vítr do plachet!!!